27 października 2014

UWAGA!!! Zmiana adresu


Zienka postanowiła nieco zmienić...

Od teraz Biblioteczka Zienki staje się zakątkiem Zaczarrowanej. Stwierdziłam, że tamten blog zaczął mnie nudzić. Coś mi nie pasowało. Coś mnie od niego odpychało. Nie chcę jednak usuwać wszystkiego, co udało mi się osiągnąć w Biblioteczce, dlatego blog zostaje. Zmienia się tylko nazwa i wygląd.

Zaczarrowana przyszła do mnie znienacka i stwierdziłam, że ładnie brzmi, prawda? Nie wiem, jak Wam się podoba nowy wygląd? Jeszcze nad nim pracuje, ale myślę, że to jest to, tak mi jakoś opowiada. 

Adres bloga zmienię za kilka dni, może być z tym nieco problemów. Jeśli dalej chcecie mnie obserwować, trzeba będzie się jeszcze raz dodać do obserwatorów, ale dopiero wtedy, gdy zmienię adres. Będę się pewnie jeszcze u Was przypominać :P 

Jeśli więc ten mój zapuszczony zakątek dalej w jakiś sposób Wam się podoba i chcielibyście tu jeszcze zaglądać, to zapraszam do Zaczarrowanej. Postaram się, by tym razem wyszło mi na 100%, postaram się tutaj częściej pisać, częściej Was komentować, zaglądać i po prostu - być. 

Nowy blog będzie mieć adres... zaczarrowana.blogspot.com

Potrzebowałam tych zmian ^^

6 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że zmiana wyjdzie ci na dobre. :) Ja na pewno zostanę. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech moc będzie z tobą, na tym nowym-starym blogu :)
  Mi osobiście nazwa bardzo się podoba, taka...zaczarrowana :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)) Miejmy nadzieję, że zmiany się przyjmą, początki są najgorsze ^^

   Usuń
 3. Zmiany są dobre, mi osobiście bardzo się podoba:) I nazwa też fajna, bo słowo "zaczarowany" dobrze się kojarzy :) Powodzenia, będę zaglądać! A to warzywo to kalafior, ale na razie ciiiiiiii... Zobaczę czy ktoś zgadnie;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, bardzo się cieszę ^^ Kalafior? Naprawdę? W życiu bym nie zgadła :))

   Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli po przeczytaniu posta napiszesz kilka słów, drogi czytelniku. Każdy komentarz wywołuje mój uśmiech, więc pisz bez obaw! ^^ Chętnie wejdę też na Wasze blogi, więc śmiało zostawiajcie linki (oczywiście byłoby świetnie, gdyby link ten znajdował się dopiero pod sensownym komentarzem. I nie zapraszajcie mnie ciągle do nowych recenzji na swoim blogu!).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...