24 grudnia 2015

Radosnych, pięknych Świąt Bożego Narodzenia!!!

grafika christmas, snow, and winter
źródło
Kochani! 
Święta to nie tylko atmosfera, rodzinny klimat i prezenty pod choinką. To nie tylko dwanaście dań, przepyszne pierogi i grzybowa z łazankami, czy tez barszcz z uszkami. To nawet nie choinka przybrana bombkami, wielkie sprzątanie i czas spędzony z bliskimi. To nie światełka, śnieg, kolędy, Kevin w telewizji i pierwsza gwiazdka na niebie. Nie życzę Wam więc ani wymarzonych prezentów (książek), ani mile spędzonego czasu. Nie zdrowia, szczęścia i pomyślności, bo choć są ważne, nie są najważniejsze.
Kochani! 
Życzę Wam głębokich przemyśleń. Chwili refleksji. Uświadomienia sobie, czym jest Boże Narodzenie - Bożym Narodzeniem! Przyjściem na świat Jezusa, Zbawiciela. To radość! I nadzieja! Dzielenie się swoją pozytywną energią z innymi, to czas pokoju, wybaczenia. Takiego przeżywania Świąt Wam życzę. 
Kochani!
Porzućcie książki w kąt! I telewizję, i blogowanie! Tylko na te kilka dni.

Jeszcze raz życzę Wam pięknych, wesołych Świąt, pełnych zadumy i radości. Boże Narodzenie jest tylko jeden raz w roku! Cieszmy się więc nim do granic możliwości!

5 komentarzy:

 1. Wesołych Świąt i dużo książek pod choinkę! ✮✮✮

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych zdrowych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ piękne życzenia:D Ja już wprawdzie przybywam w ostatni dzień świąt, ale również życzę Wam wszystkiego, co najpiękniejsze, radości, miłości, uśmiechu, refleksji i wspaniale spędzonego czasu:)
  P.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli po przeczytaniu posta napiszesz kilka słów, drogi czytelniku. Każdy komentarz wywołuje mój uśmiech, więc pisz bez obaw! ^^ Chętnie wejdę też na Wasze blogi, więc śmiało zostawiajcie linki (oczywiście byłoby świetnie, gdyby link ten znajdował się dopiero pod sensownym komentarzem. I nie zapraszajcie mnie ciągle do nowych recenzji na swoim blogu!).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...