14 sierpnia 2016

KONKURS! Wygraj książkę "To nie jest dieta"

Dzisiaj przybywam tylko na krótki moment, ale za to z radosną nowiną! Od dnia dzisiejszego do końca miesiąca macie szansę wygrać książkę Anny Gruszczyńskiej To nie jest dieta (serdecznie zapraszam do zapoznania się jej recenzji, która pojawiła się jakiś czas temu na blogu). Mówiąc w skrócie - to idealna pozycja dla tych, którzy chcą zacząć W KOŃCU żyć zdrowiej, zacząć się ruszać, pokonać swoje potwory! To także z pewnością świetna alternatywa na prezent dla jakiejś nastolatki - siostry, kuzynki, siostrzenicy, bratanicy... Tyle o książce, a teraz co zrobić, aby móc ją wygrać - czyli najnudniejsza część programu. Regulamin. Będę się streszczać! 

Książkę możecie zyskać dzięki uprzejmości wydawnictwa SQN, któremu bardzo dziękuję! W konkursie mogą brać udział jedynie osoby z adresem korespondencyjnym w Polsce, które są obserwatorami Zaczarrowanej. Byłoby mi bardzo miło, gdybyście także polubili moją stronę na facebooku (klik!), udostępnili wiadomość o konkursie (na fb, G+, swoim blogu) i wstawili powyższy baner na swoją stronę podlinkowany do tego posta. Nie jest to jednak obowiązkowe (ale z pewnością sprawi mi przyjemność ^.^). Konkurs nie dojdzie do skutku, jeśli nie zgłosi się więcej niż piętnaście osób. Wyniki pojawią się kilka dni po zakończeniu konkursu. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mejlową. W przypadku braku odpowiedzi wybiorę drugą osobę. 

Wzór zgłoszenia: 
Zgłaszam się! (lub inna formułka wyrażająca chęć wzięcia udziału)
Obserwuję jako: 
E-mail: 
Odpowiedź na zadanie konkursowe:


...które wygląda następująco!
Każdy z nas styka się z "potworami", które jak mogą utrudniają nam życie. Wywołują w nas niechęć do ruchu oaz uciążliwe lenistwo, odciągają nas od roweru, za to pchają jak szalone w stronę lodówki. Prowadzą z rączkę do Maca i mówią: "Zaczniesz od jutra"! Jak nazwalibyście swoje "potwory"? Opiszcie ich sposób działania!

Wystarczy jedno zdanie. ^^ Zdaję się na Waszą kreatywność i... nie mogę doczekać się odpowiedzi! Trzymajcie się cieplutko!

5 komentarzy:

 1. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Ewelina W lub Ivka
  E-mail: pplachta.ewelina@gmail.com
  Odpowiedź na zadanie konkursowe: Mój potwór to... ja sama,a dokładniej mój słomiany zapał. tyle rzeczy chciałam robić, tyle osiągnąć, tyle zainteresowań miałam. I zawsze kończy się zanim na dobre zacznę czym się interesować. To jest po prostu straszne! I zupełnie nie wiem, jak sobie z tym poradzić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. No to ja też się zgłoszę.
  Obserwuję jako: Czytelnicza Eminencja
  E-mail: badajeu@gmail.com
  Oto krótka specyfikacja mojego potwora:

  Nazwa: NicNieRób
  Wiek: zbyt stary, żeby zapamiętać datę urodzin
  Rozmiar: wielkości ogromnego niedźwiedzia
  Miejsce zamieszkania: umysł (oraz wszędzie tam gdzie się zmieści)
  Zainteresowania: Kocha jeść, a także leżeć na łóżku.
  Specjalne umiejętności: Demotywowanie swojego właściciela do wykonywania jakichkolwiek męczących czynności oraz trzymania się diety.
  Inne: Jego mottem jest zdanie: "I tak wszyscy umrzemy, to w jakim celu się męczyć."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ps. Przepraszam za te ciągłe usuwanie komentarzy, ale internet ze mną dziś nie współpracuje.

   Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli po przeczytaniu posta napiszesz kilka słów, drogi czytelniku. Każdy komentarz wywołuje mój uśmiech, więc pisz bez obaw! ^^ Chętnie wejdę też na Wasze blogi, więc śmiało zostawiajcie linki (oczywiście byłoby świetnie, gdyby link ten znajdował się dopiero pod sensownym komentarzem. I nie zapraszajcie mnie ciągle do nowych recenzji na swoim blogu!).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...