9 stycznia 2014

Zmiana wystroju ^^

Czyli Zienka zrób robi przemeblowanie. Przepraszam, że tak cięgle zmieniam wygląd bloga, ale w każdym coś mi nie pasuje. Mam nadzieję, że wariant z kotem i deskami wytrzyma trochę dłużej. Jak Wam się podoba? Czy lepiej było wcześniej? Kolorystyka jest w porządku? Mnie osobiście zauroczyło to zdjęcie z kotem, więc musiałam je mieć w nagłówku, ale zawsze mogę zmienić. Nie jestem specem w tych sprawach, dlatego nie wszystko jest perfekcyjnie, ale mam nadzieję, że podpowiecie mi, co zmienić. Jak dla mnie jest o wiele lepiej, ale każdy ma swój gust. 

9 komentarzy:

 1. Ładnie, ładnie, ładnie, a zwłaszcza ten kot uroczy. *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze jest, aby Tobie się podobało. My conajwyżej możemy wygłosić swoją opinię. Jak dla mnie zmiana jest korzystna. Blog jest jasny i przejrzysty. I nie męczy oczu. Czyli z dobrym nastawieniem będę czytać Twoje posty. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niee no co ty! Nagłówek jest śliczny ^^
  Zresztą tło też :D Ważne, żeby Ci się podobało. Mi wszystko ładnie pasuje ;) A więc niech tak zostanie!
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest pięknie, pięknie pięknie...zresztą poprzednio było równie pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brakowało kotka, ale wrócił ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ma za co przepraszać, ważne, żeby to tobie się podobało, a że jest estetycznie to nie moa mowy, żeby komuś coś przeszkadzało ;D

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli po przeczytaniu posta napiszesz kilka słów, drogi czytelniku. Każdy komentarz wywołuje mój uśmiech, więc pisz bez obaw! ^^ Chętnie wejdę też na Wasze blogi, więc śmiało zostawiajcie linki (oczywiście byłoby świetnie, gdyby link ten znajdował się dopiero pod sensownym komentarzem. I nie zapraszajcie mnie ciągle do nowych recenzji na swoim blogu!).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...