21 czerwca 2014

Blogowy Klub Książki

Pewnego dnia przeglądając sobie różne blogi książkowe, wpadłam na pewien ciekawy post... Liss Carrie na swoim blogu napisała o chęci założenia BKK, czyli Blogowego Klubu Książki. Jak powiedziała, tak zrobiła. Ale o co chodzi?

BKK to Blogowy Klub Książki, czyli klub, który zrzesza blogerów, którzy chcą przynależeć do Klubu Książki, ale nie mają takiej możliwości w swojej miejscowości, chcą dyskutować o książkach, chcą poznać nowe książki, chcą poznać kogoś nowego. (...)

Jak to będzie wyglądało?

W każdym miesiącu wybieramy książkę, którą czytamy przez okrągły miesiąc, dnia 26 każdego miesiąca dodaje post rozpoczynający dyskusje z informacją o tym, jaką książkę czytamy w następnym miesiącu i krótką opinią o książce, aby pierwszy komentujący miał się do czego odnieść, następna osoba odnosi się albo do mojej opinii albo do opinii poprzednika i tak dalej.
Proces wybierania książki na następny miesiąc rozpocznie się dwa tygodniem przed rozpoczęciem dyskusji, czyli np. książkę na sierpień wybieramy mniej więcej w połowie lipca.


Baner BKK

Blogowy Klub Książki (klik) powoli rozpoczyna swoją działalność, a ja chciałabym Was tylko zachęcić do zapisania się. Pomysł wydaje mi się ciekawy i myślę, że ma szansę na powodzenie ^^ Więcej możecie dowiedzieć się na blogu, gdzie odbywa się już pierwsze głosowanie na książkę, którą będziemy czytać. Zachęcam Was wszystkich gorąco! 

6 komentarzy:

 1. Też chętnie popatrzę, lubię brać udział w takich akcjach. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy pomysł, po powrocie do domu chyba się zapiszę. :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję Ci Marzenko za taką promocje! :) Nigdy nie spodziewałabym się, że ktoś stworzy osobny post o BKK, jestem Ci bardzo, bardzo wdzięczna! Kochana jesteś, co tu dużo mówić! :) Dziękuję za taką promocje, całuje po rączkach i policzkach! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, przestań (mówi, rumieniąc się), to drobiazg przecież ^^

   Usuń
 4. Świetny pomysł. Na pewno wezmę udział

  http://w-krainie-slow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli po przeczytaniu posta napiszesz kilka słów, drogi czytelniku. Każdy komentarz wywołuje mój uśmiech, więc pisz bez obaw! ^^ Chętnie wejdę też na Wasze blogi, więc śmiało zostawiajcie linki (oczywiście byłoby świetnie, gdyby link ten znajdował się dopiero pod sensownym komentarzem. I nie zapraszajcie mnie ciągle do nowych recenzji na swoim blogu!).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...