27 marca 2016

Życzenia wielkanocne i wyniki rozdawajki!

Alleluja, kochani, mamy Wielkanoc! Jezus zmartwychwstał! Mija bezpowrotnie okres Wielkiego Postu, droga krzyżowa, męka i śmierć - jest tylko życie, radość i wyśpiewywane dookoła alleluja! Na stole piętrzą się wypieki, malowane jajka, poświęcone pokarmy i mnóstwo czekolady, do które już śmieją mi się oczy (cuuukieer...). Życzę Wam nie tylko zdrowia, szczęścia, smacznego jajka i czasu spędzonego z najbliższymi, ale też chwili zadumy i szczerej rozmowy z naszym Panem i Zbawicielem, Jezusem Chrystusem, który umarł za nas i zmartwychwstał. Cieszmy się z szerzącej powoli swoje piękno wiosny, słońca, a także z tego wielkiego cudu, który się dokonał. Alleluja!


Wielkanoc to czas radosny i piękny, wykorzystajmy go do granic możliwości. I oblejmy solidnie całą rodzinę jutro z rana! Przepełnieni wielkanocną radością z życia, przejdźmy do kolejnego punktu programu, którym są wyniki trwającego od 26.03 do wczoraj rozdania na blogu. Zgłosiło się jakoś ponad 70 osób, za co bardzo gorąco Wam dziękuję! Do wygrania były wybrane trzy książki z dziesięciu przeze mnie na ten cel przygotowanych. Po wpisaniu Waszych imion na (powiedzmy) starannie wyciętych karteczkach, wsypaniu ich do magicznej, zielonej czary i dokładnym wymieszaniu została wylosowana ta jedna, jedyna osoba, do której już za kilka dni wyślę paczuszkę pełną książek. Dzieła w postaci wybrania jednej z karteczek dokonał mój młodszy kuzyn, któremu bardzo dziękuję! Możecie być pewni, że był bezstronny, a rozdanie nie było ustawione! Ok, nie możecie być pewni, ale musicie uwierzyć mi na słowo. Nie przedłużając... 

Zwycięzcą Zaczarrowanej Rozdawajki zostaje... 
Osoba, która wybrała następujące pozycje:
Laura, Lustrzany świat Melody Black, Chwila szczęścia

A jest to... Werble... 

Bębny... 

Dzwony... 

Zbiorowe wstrzymanie oddechu...

Cisza... 

Niecierpliwe westchnięcia... 
Serdecznie gratuluję Bronisławowi B! ^^ Do zwycięzcy już ślę maila. W przypadku braku odpowiedzi w przeciągu trzech dni, wylosuję kolejną osobę. Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom. Może w niedługim czasie uda mi się ponownie coś zorganizować, więc bądźcie czujni. Ściskam Was mocno, pozdrawiam ciepluteńko i do napisania już wkrótce! Wesołych Świąt! 

11 komentarzy:

 1. Gratuluję zwycięzcy!

  Zaczytanych Pięknych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Wesołych i spokojnych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję, e-mail niestety nie dotarł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla zwycięzcy ;) Przy okazji również życzę radosnych i spokojnych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! No i Wesołych ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wesołych świat!;D
  http://przewodnik-czytelniczy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo spóźnione życzenia Wesołych Świąt (hah :P) i gratulacje dla zwycięzcy! ♥
  Iza xx

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli po przeczytaniu posta napiszesz kilka słów, drogi czytelniku. Każdy komentarz wywołuje mój uśmiech, więc pisz bez obaw! ^^ Chętnie wejdę też na Wasze blogi, więc śmiało zostawiajcie linki (oczywiście byłoby świetnie, gdyby link ten znajdował się dopiero pod sensownym komentarzem. I nie zapraszajcie mnie ciągle do nowych recenzji na swoim blogu!).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...