27 lipca 2013

NIEnawidzę


NIEnawidzę to kolejna zabawa blogowa. Przyznaję, że nie miałam ochoty brać w tym udziału. Ale w końcu się zdecydowałam. Zostałam nominowana przez Patrycję Waniek oraz Kill Yourself, którym bardzo dziękuję.

W zabawie chodzi o wypisaniu ośmiu rzeczy, których się... nienawidzi. Potem trzeba nominować ośmiu bloggerów. No to zaczynajmy : )

1. Nienawidzę ludzi, którzy myślą, że są lepsi od innych. "O! Patrzcie jaki jestem fajny!"

2. Nienawidzę chwil, kiedy kompletnie nie mam co robić. No wiecie, oczy bolą, więc nie można czytać, do tego to okropne znużenie...

3. Nienawidzę kleiku! Ble! Czy ktoś to w ogóle lubi?

4. Nienawidzę spędzać czasu z ludźmi, których... nie darzę sympatią i przy których czuję się niekomfortowo.

5. Nienawidzę sprzątać, jak prawie każdy w tym wieku. Szczególnie ścierania kurzy! 

6. Nienawidzę, gdy nauczyciele wykorzystują mnie dla swoich niecnych celów. No, niestety nie jestem asertywna. Przedstawienia szkolne, pomoc w segregowaniu czegoś itd. Brrr...

7. Nienawidzę ludzi (mam na myśli szczególnie chłopców w wieku dojrzewania) którzy się popisują, często robiąc przykrość innym. To przecież nawet nie jest zabawne! I na pewno nie dojrzałe. 

8. Nienawidzę, gdy ktoś stoi nade mną i mówi mi co mam robić. Przecież wystarczy mi powiedzieć raz, nie jestem głucha. 

Ale nie jestem źle nastawiona do świata i nie ma (na szczęście) tego wiele. Ale pisanie tej listy sprawiło mi nawet przyjemność. 

Nominuję:

Od razu mówię, że nie brałam moich ulubionych blogów. Wszystkie Wasze blogi bardzo lubię, więc brałam przypadkowo. Miłej zabawy : D

7 komentarzy:

 1. Ja również zostałam ostatnio nominowana do tej zabawy i zgodzę się z Tobą, że wypisanie wszystkich rzeczy, których się nienawidzi sprawia przyjemność :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Napisałaś wszystko to, czego ja także nienawidzę, więc nie wiem czy wpadnę jeszcze na jakiś pomysł. Ale bardzo dziękuję za nominację, niedługo postaram się zrobić swoją listę znienawidzonych rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z większością rzeczy sama się zgadzam ;) To wypisywanie znienawidzonych czynności, osób i rzeczy to trochę jakby wyrzucenie z siebie :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się prawie ze wszystkimi punktami. Może nie przepadam aż tak za porządkami, ale jednak lubię mieć porządek w pokoju, zwłaszcza, że do mnie często przychodzą moi przyjaciele i głupio bym się czuła, gdybym miała z nimi spędzić czas w zagraconym pokoju :D pozdrawiam, Livresland :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie mogę podpisać się pod praktycznie każdym punktem. Co do chłopców w Twoim wieku - sama pamiętam, że potrafią zachowywać się niedorzecznie i infantylnie, ale zobaczysz, że za kilka lat zmienisz zdanie o nich, bo staną się normalniejsi i mądrzejsi. Chłopcy mający -naście lat pragną zaimponować dziewczynom oraz kumplom, robiąc głupoty... ale przejdzie im/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby to wiem, ale i tak to wkurzające! Jakby nie mięli własnego rozumu ;)

   Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli po przeczytaniu posta napiszesz kilka słów, drogi czytelniku. Każdy komentarz wywołuje mój uśmiech, więc pisz bez obaw! ^^ Chętnie wejdę też na Wasze blogi, więc śmiało zostawiajcie linki (oczywiście byłoby świetnie, gdyby link ten znajdował się dopiero pod sensownym komentarzem. I nie zapraszajcie mnie ciągle do nowych recenzji na swoim blogu!).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...