WSPÓŁPRACA/KONTAKT

Chętnie podejmę współpracę recenzencką z wydawnictwami, księgarniami, autorami i portalami. Jestem jednak otwarta na różne formy współpracy. 

Egzemplarze przyjmuję zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (format mobi lub dobrej jakości pdf). Recenzję staram się pisać nie później niż dwa miesiące od otrzymania książki; w przypadku egzemplarzy przedpremierowych staram się umieścić recenzję przed premierą. Pozycje, na których otrzymanie nie wyraziłam zgody, traktuję jako miły prezent i nie czuję się zobowiązana do ich szybkiego przeczytania i zrecenzowania. 

Poza Zaczarrowaną recenzje egzemplarzy recenzenckich umieszczam również na fanpejdżu bloga, Lubimy Czytać oraz stronach księgarni takich jak Empik, Matras czy Bonito. 

Współpracuję/współpracowałam z:

Dziękuję serdecznie za dane mi zaufanie!

Kontakt: marzenkapajak17@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli po przeczytaniu posta napiszesz kilka słów, drogi czytelniku. Każdy komentarz wywołuje mój uśmiech, więc pisz bez obaw! ^^ Chętnie wejdę też na Wasze blogi, więc śmiało zostawiajcie linki (oczywiście byłoby świetnie, gdyby link ten znajdował się dopiero pod sensownym komentarzem. I nie zapraszajcie mnie ciągle do nowych recenzji na swoim blogu!).